Datum vydání Street Fighter 6 uniklo v předvečer The Game Awards
zdroj: Capcom

Datum vydání Street Fighter 6 uniklo v předvečer The Game Awards

8. 12. 2022 16:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Pozornost hráčů a hráček se upíná k dnešnímu galavečeru The Game Awards 2022, kde se kromě předávání cen budou také odhalovat nové hry a trailery k těm již dříve oznámeným. Ačkoliv by se mohlo zdát, že nás hlavní příval novinek čeká až v nočních hodinách, každoročně spousta studií a vydavatelství své utajované trailery a informace neuhlídá, což se podle všeho stalo i chystané bojovce od Capcomu, Street Fighter 6.

Jak odhalil uživatel fóra ResetEra Neoxon, hra se krátce objevila na PlayStation Store, kde bylo k dispozici několik edic k předobjednání společně s datem vydání. Pokud jsou snímky autentické a Street Fighter 6 nepotká nějaký odklad, měl by šestý díl populární mlátičky vyjít 2. června 2023.

Street Fighter 6 leak zdroj: Foto: ResetEra

S velkou pravděpodobností se hra objeví na dnešních The Game Awards, kde Capcom patrně bude lákat i na chystanou betu plánovanou na 16. až 19. prosince. Akci budeme živě streamovat s českým komentářem, pro nejnovější informace o Street Fighter 6 a dalších nadcházejících titulech si tedy v noci na zítřek v 1:15 račte naladit náš YouTube kanál.

Nejnovější články