Máte námět či připomínku? Napište nám
Darkness 2 se odkládá z října až na příští rok
zdroj: Archiv
Novinky

Darkness 2 se odkládá z října až na příští rok

20. 7. 2011 11:49 | autor: levis |

2K Games dnes oznámila, že hororovou akci The Darkness 2 čeká zhruba půlroční zpoždění....

2K Games dnes oznámila, že hororovou akci The Darkness 2 čeká zhruba půlroční zpoždění. Namísto původně plánovaného vydání v říjnu letošního roku nakonec hra zamíří na pulty obchodů až 10. února 2012. Odklad se samozřejmě týká všech verzí hry, tedy PC, Xbox 360 a PlayStation 3. Nejnověji bude 2K Games The Darkness 2 prezentovat tento víkend na Comic-Conu v San Diegu, jehož se zúčastní dabér Mike Patton, spolutvůrce hry Marc Silvestri a šéf komiksové firmy Dark Cow, Matt Hawkins. Společně budou mluvit o tom, jaké to je, převádět videohru na komiks, a když budete mít trochu štěstí, třeba vysvětlí i ten odklad.

Šéf vývoje hry Sheldon Carter včera jinak prohlásil, že jednu z nejsilnějších schopností ve hře - Black Hole - budete ve druhém díle moci vyvolávat pouze po sebrání náhodně upuštěného nepřátelského srdce. To by vás mělo donutit k tomu, abyste se svým protivníkům snažili co nejvíc přiblížit a bojovat s nimi na blízko.

"Jakmile získáte Black Hole, budete se pořád koukat po tom, co nepřátelé po smrti upustí, a pak najednou zakřičíte: Bože, pustil srdce, hurá!" představuje si Carter. Pokud totiž srdce včas neseberete, během několika vteřin zmizí. Abyste však tuhle šanci vůbec měli, budete si patřičný skill stejně muset nejprve zakoupit ve svém skill-tree. Naše dojmy z Darkness 2 a obecně informace o hře si můžete přečíst v tomto článku.

Nejnovější články