Dark Moonlight nás vezme doprostřed noční můry
zdroj: Silent Bear Studio

Dark Moonlight nás vezme doprostřed noční můry

25. 2. 2021 17:50 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Po nedávném nemastném neslaném The Medium je tu další polský tým s hororovým projektem. Hra nese název Dark Moonlight a podobně jako autoři z Bloober Teamu se i tým Silent Bear Studio ohnání inspirací v Silent Hillu a dalších klenotech žánru survival hororů. Mezi další vzory má patřit i seriál Black Mirror.

Dark Moonlight vypráví příběh Davea Kellermana, který trpí množstvím psychických problémů. Z nesnesitelného utrpení mu měla pomoci speciální experimentální léčba, místo úlevy se ovšem ocitl přímo uprostřed noční můry.

Ohrožovat na životě nás budou nejrůznější démoni a bytosti z těch nejhorších snů, kromě akce nás ale čeká i množství logických hádanek. Poplatně žánru se budeme muset vypořádat s omezeným inventářem a pečlivě rozhodovat, zda si nechat v kapse raději hrstku munice, nebo nějaká ta léčiva.

Dosud zcela neznámí autoři slibují grafiku na úrovni AAA titulů, z traileru to ovšem zatím vypadá na přinejlepším béčkový zážitek, a ačkoli se vývojáři patrně snažili, ani jedno z prezentovaných monster nepřesahuje škatulku „zííív, to už jsem viděl tisíckrát“. Ale kdoví, třeba nakonec budeme překvapeni.

Termín vydání je zatím neznámý a nevíme ani, zda se kromě PC hra podívá i na jiné platformy.

Nejnovější články