Danger Zone nabídne masivní bouračky po vzoru Burnoutu
zdroj: Archiv

Danger Zone nabídne masivní bouračky po vzoru Burnoutu

19. 5. 2017 14:42 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Pamatujete si ještě na Burnout, kde jste kromě ztřeštěného závodění mohli jednoduše vyvolávat bouračky na předem připravených křižovatkách, následně si celou spoušť prohlédli z ptačího pohledu a kochali se statisícovými až milionovými škodami, které vyskakovali z každého zničeného vozu? Poslední díl Burnoutu byl o tuto možná nejzábavnější část ochuzen, a já doufal, že ještě dostaneme možnost se někde pořádně vyblbnout. A světe div se, dočkáme se za necelé dva týdny v destruktivní „simulaci“ Danger Zone.

Hru vytváří Three Fields Entertainment, tvůrci hry Dangerous Golf, která si zakládala na fyzice a zničitelnosti prostředí. Ostatně to jsou hlavní prvky i Danger Zone, běžící na nejnovější verzi Unreal Engine. Z něj hra využívá především destruktivní možnosti a opravdu pěkné efekty výbuchů, ale grafika jako by pro vývojáře nebyla tak důležitá…

zdroj: Archiv

Ale čert vem grafiku, i kdyby ta vozidla byla sebe víc naleštěná, moc dlouho jim to nevydrží. Čeká na vás celkem 20 scénářů, ve kterých se totiž jednoduše rozjedete vstříc chaosu. Můžete to čelně naprat do protijedoucího vozidla nebo se držet ve svém pruhu a ťukanci posílat nic netušící spořádané řidiče do svodidel. Když k tomu využijete kamion, naděláte ještě větší paseku. A to chcete, protože čím více explozí, tím větší škodu způsobíte, a o to jde ve hře především. Na Steamu a PS4 vyjde hra 30. května.

Nejnovější články