Cities: Skylines rozšíří letiště a další čtyři placená DLC

11. 1. 2022 14:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Vydavatelství Paradox Interactive proslulo svými strategiemi s armádou placeného dodatečného obsahu, což platí i pro městskou budovatelskou záležitost Cities: Skylines, a tak není žádným překvapením, že nadcházející velké rozšíření Airports, které vychází 25. ledna, doprovodí další balíčky. A to rovnou čtyři.

Prvním z nich je Content Creator Map Pack, který vás vyjde na necelých 5 dolarů (107 korun) a obsahuje osm nových map z dílny Sanctum Gamer. Za stejnou částku pořídíte také Content Creator Pack: Vehicles of the World od bsquicklehausen s 21 novými vozidly: dvěma sanitkami, dvěma policejními auty, dvěma požárnickými vozy, čtyřmi autobusy, dvěma popelářskými náklaďáky, čtyřmi metry, třemi vlaky a dvěma pohřebáky.

25. ledna dorazí také dvojice nových rádiových stanic za necelé čtyři dolary (86 korun). Calm the Mind Radio se zaměřuje na uklidňující hudbu, zatímco On Air Radio do vašeho budování vnese jazzové linky.

Samotné rozšíření Airports stojí 12,99 dolaru (279 korun) a jak jeho název napovídá, umožní vám budovat vlastní leteckou infrastrukturu. Letištní budovy budou nově modulární, řešit budete přepravu obyvatel i zboží a myslet musíte i na propojení se zbytkem sítě hromadné dopravy. Pokud budou cestující s vašimi službami spokojení, budete si za odměnu moct postavit větší letiště s většími letadly. A to se vyplatí!

Nejnovější články