zdroj: Tripwire Interactive

Chivalry 2 se rozrůstá o brutální hospodské rvačky

27. 10. 2021 12:50 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Jak vývojáři slíbili, tak také konají. Brutální středověkou řež Chivalry 2 podporují novým obsahem, který je v novém updatu opravdu štědrý a v duchu celé hry po čertech zábavný. Pustíte se například do nového módu Brawl, který je v podstatě obyčejnou, leč o něco krvavější hospodskou rvačkou.

Čtyřicítka hráčů se sejde v jedné hodovní síni a jak to tak bývá, jejich názory se různí a brzy začnou létat první facky. Po fackách se vzduchem mihne kuchyňský váleček, krocaní stehno, celá ryba, židle, sud nebo třeba něčí lebka.

Žádné běžné zbraně nejsou po ruce, takže si musíte vystačit s tím, co daná místnost nabízí. A můžete na to jít i chytře, například mrštit něco těžkého po honosném lustru, který následně svým pádem rozdrtí skupinu rváčů pod sebou.

Dále se vrací mód Last Team Standing rovněž pro 40 hráčů, ve kterém může na rozdíl od běžné hry každý z hráčů zemřít jen jednou. Jedná se tedy o variaci na battle royale, kde se hráči řežou hlava nehlava tak dlouho, dokud nezůstane poslední tým.

Chivalry 2 zdroj: Tripwire Interactive

Aby toho nebylo málo, update 2.2.0 rozjíždí halloweenské šílenství plné obřích dýní místo přileb, čarodějných kotlů a vykrádání hrobů, ze kterých si odnesete například kostlivou ruku nebožtíka jako další mlátidlo.

A ještě ani zdaleka nekončíme. Noví hráči ocení možnost offlinového procvičování v arénách, zatímco ti stávající si mohou změnit svůj vzhled s hromadou nových přileb a designů zbraní. A když už jsme u těch zbraní, do Chivalry 2 přibývá nový typ meče – rapír.

Chivalry 2 zdroj: Tripwire Interactive

Nakonec to možná vůbec nejlepší. To, že vás protihráči připraví o obě ruce, nově neznamená váš konec. Vždyť je to jen škrábnutí! Stejně jako Černý rytíř z montypythonovského Svatého grálu můžete nadále pobíhat po bojišti a vraždit své nepřátele úderem hlavou. Budete-li v tom dobří, oddálíte tak své vykrvácení a můžete se stát naprostým postrachem, mistrem hlavičkování protivníků.

To už je z těch největších novinek snad opravdu vše. Kompletní výpis změn nového updatu hledejte zde. Chivalry 2 je momentálně i ve slevě, v Epic Games Storu za 750 korun a v PlayStation Storu za 840 korun.

Nejnovější články