Červencové Xbox Games with Gold ve znamení závodů a šílenství
zdroj: tisková zpráva

Červencové Xbox Games with Gold ve znamení závodů a šílenství

26. 6. 2020 15:17 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Máme konec června, což u herních předplatných znamená jediné – odhalení her „zdarma“ pro následující měsíc. Xbox Games with Gold jako obvykle nabízí čtveřici titulů, dvě z generace Xboxu One, dvě v rámci zpětné kompatibility s Xboxem 360.

Předplatitelé Game Passu Ultimate a Xbox Live Gold si tak celý červenec mohou do své knihovny přidat loňský závodní simulátor WRC 8. Rallye si od Ondry Šváry vysloužilo v recenzi sedmičku, chválil si třeba kariérní režim, dynamické počasí anebo pocit z jízdy.

Od prvního do patnáctého července vám pak bude k dispozici ulítlá městská akce Saints Row 2. V mých očích není tak skvěle praštěná jako trojka, ale pokud bažíte po trochu šílenějším GTA, Volition jsou vám k službám.

zdroj: Volition

Mezi 16. červencem a 15. srpnem vás čeká další neotřelost v podobě basketbalové mlátičky dva na dva Dunk Lords. Ta sice neudělala takovou díru do světa jako jiná variace na klasický sport Rocket League, ale pokud máte nedostatek her na gaučové hraní, může se hodit.

A do čtveřice všeho dobrého se z Xboxu 360 16. července vrátí roztomilá šamanská panda Juju ve stejnojmenné skákačce s pohledem z boku. Tu si budete moct v rámci předplatných vyzvednout do 31. července.

Zároveň máte posledních pár dní na vyzobání trojice červnových titulů, které pro vás před měsícem pokryl ve svém článku Patrik.

Nejnovější články