Blíží se česká hra Territory: Animals Genetic Strategy o bitvách a vývoji zvířecích druhů
zdroj: Simplemole

Blíží se česká hra Territory: Animals Genetic Strategy o bitvách a vývoji zvířecích druhů

27. 5. 2022 16:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Jediný vývojář pražského studia Simplemole Jakub Maléř nás upozornil na velmi blízké vydání jeho minimalistické strategické hry Territory: Animals Genetic Strategy. V té se vtělíte do jednoho z více než čtyř desítek zvířecích druhů, s nímž se pokusíte přežít v konkurenci ostatních.

Hra má pro vás připraveno 13 různých map s třemi typy biomů, z nichž musíte vytěžit maximum. Vaše zvířátka potřebují k přežití, vývoji i migraci potravu, kterou prostředí nabízí. Nicméně pravděpodobně nebudete jediní, kdo si pochutnává na borůvkách. A jakmile je zájemců víc, nastává konflikt.

V Territory: Animals Genetic Strategy proto nechybí boj o území s jinými druhy, ale je tu i jiná, mírumilovnější cesta. Jak plyne čas, bude se váš druh vyvíjet a může se klidně naučit jíst něco, o co ostatní nejeví zájem, což by mohlo vyřešit tahanice o potravu. Vezměte si takovou koalu, té nikdo eukalyptus nevyžere…

Territory: Animals Genetic Strategy je čistě singleplayerová hra, kterou můžete hrát ve standardním módu s předpřipraveným prostředím a vítěznými podmínkami. Nechybí vlastní hra, která vám umožní pohrát si s nastavením map, a nakonec je tu ještě kreativní mód bez jakýchkoliv omezení.

Na Steamu si můžete vyzkoušet demo hry, ať víte, jestli si ji máte posléze i kupovat. Plná verze vyjde již 31. května na PC.

Nejnovější články