Ark: Survival Evolved se přesouvá na zpustošenou Zemi, kde vás postaví proti monstrům
zdroj: tisková zpráva

Ark: Survival Evolved se přesouvá na zpustošenou Zemi, kde vás postaví proti monstrům

7. 11. 2018 14:49 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Monstry z titulku nemyslím dinosaury, na kterých se můžete prohánět už spoustu let. To jsou normální bytosti, které podle všeho kdysi dávno obývaly místa, kde dnes stojí nejrůznější metropole. Co způsobilo jejich vyhynutí? Podle rozšíření Extinction pro Ark: Survival Evolved to mohla být invaze nejrůznějších „kajdžu“. Se zastavením jejich řádění vám pomohou bojové stroje.

Přesně tak, dinosauři už nejsou tou největší hrozbou vašeho života, dokonce nepřináší takový užitek. Monstra, která se rozhodla dělat potíže, jsou mnohonásobně větší, takže surová síla opancéřovaného T-Rexe je tatam. Naštěstí se brzy dostaví adekvátní odpověď odboje v podobě řiditelných mechů. Nastává scéna jako vystřižená z filmu Pacific Rim.

Extinction je nová mapa plná nových bytostí a dalšího obsahu. Stejně jako v případě předchozích rozšíření Scorched Earth a Aberration má vlastní server, na který se musíte přestěhovat. Avšak v takovém případě přijdete o své předměty a ochočené živočichy. Opačný transfer, tedy z Extinction na jiný server, už vás o těžce vydřené vlastnictví nepřipraví.

zdroj: Archiv

Jednotlivé servery opět pojmou až 70 hráčů a další se budou spouštět podle potřeby. Počítejte tedy nyní s možnou přetížeností, která ale nezůstane bez odpovědi. Pokud jste v Arku kovaní, zpráva na Steamu vám nejlépe odpoví na otázku, jaké funkce nové Extinction podporuje a jaké nikoliv.

Příchod velkého dodatku jde ruku v ruce s akcí, díky které si můžete vyzkoušet Ark: Survival Evolved úplně zdarma. Na Steamu na to máte ještě čtyři dny, přičemž v případě náhlého vzplanutí za hru nedáte standardních 55 eur, ale jen 22. Samotné rozšíření je pak ještě o pár eur levnější.

Nejnovější články