Age of Empires: Castle Siege fandům série moc radosti neudělá
zdroj: Archiv

Age of Empires: Castle Siege fandům série moc radosti neudělá

27. 8. 2014 17:09 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Ano, byl oznámen nový Age of Empires a ne, nepůjde o standardní pokračování. Age of Empires: Castle Siege je hra, která primárně vychází z mobilních strategií a jejich dotykového ovládání. Objeví se tedy na Windows Phone 8 a také PC, samozřejmě se systémem Windows 8. Takže vzdejte naděje na plnohodnotné pokračování, tohle je přinejlepším naděje na zajímavé rozptýlení. Protože když odhlédneme od zklamání, pár (desítek) minut nárazové zábavy by hra mohla poskytnout.

Age of Empires: Castle Siege stojí, jak název naznačuje, na obléhání hradu, respektive města. Zvolíte si jeden ze šesti národů, kde najdete Brity, Byzantince, Řád německých rytířů, Franky, Kyjevskou Rus a Saracény. Z nich pak budete rekrutovat unikátní jednotky i hrdiny a hra bude mít i cross-platform play. Takže nejen, že se bude dosažený postup přenášet napříč platformami, ale půjde i obléhat na telefonu hrad PC hráče a naopak.

Trochu obav vyvolává poznámka o tom, že si půjde ušetřit čas mikrotransakcemi, což, vzhledem k multiplayeru, bude muset být vyřešeno decentně a „slušně.“ Doufejme, že nejde jen o variaci na Clash of Clans, jen se známou značkou. Hra vyjde v září, nicméně bude potřebovat spoustu snahy, aby neskončila jen v kategorii mikrotransakčních ždímaček se slavným jménem v názvu.

zdroj: Vlastní

Nejnovější články