Adventurní horor Sylvio se vrací ve vylepšené verzi, zatímco tvůrci pracují na pokračování
zdroj: Archiv

Adventurní horor Sylvio se vrací ve vylepšené verzi, zatímco tvůrci pracují na pokračování

10. 5. 2016 14:42 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Explorativní adventura Sylvio možná není pro fandy hororu žádnou novinkou – opuštěný zábavní park navštívila krotitelka duchů Juliette Watersová již před rokem, nově je ale na Steamu k dispozici remasterované edice původní hry. Tvůrci ze švédského studia Stroboskop tak navazují na neúspěšnou Kickstarter kampaň na druhý díl, jehož vývoj ale dál pokračuje díky Patreon kampani.

Děj hry je zasazený do temného parku s děsivou minulostí. Na místě působí prastaré kletby a pomocí dedikované techniky zde můžete slyšet hlasy ze záhrobí. S těmi lze navazovat kontakt přímo, například skrze seance. Hlavním herním mechanismem je analýza získaných nahrávek a hledání dalších stop, odhalujících předešlé události, které ve finále vedly k uzavření parku.

Remasterovaná edice hry se projeví především v lepším grafickém zpracování díky enginu Unity 5 a v podpoře gamepadů. Drobného vylepšení se pak dočkalo i uživatelské rozhraní a některé herní prvky. 

zdroj: Archiv

Sylvio Remastered je ve formě aktualizace zdarma pro všechny majitele původní hry. Potenciální kupce pak může oslovit 10 – 15 hodin trvající kampaň zasazená do otevřeného světa, po němž může hlavní hrdinka putovat po svých i autem.

Remasterovaná verze je na Steamu k dostání za 13 euro.

Nejnovější články