Middle-earth: Shadow of Mordor

Middle-earth: Shadow of Mordor

Články

Hry podle filmů: Dlouhá cesta ke kvalitě

Laciné pokusy vydojit ještě pár dolarů z populárního hitu kin, ale i pecky, o kterých se mluví se stejným obdivem jako o jejich filmových předobrazech. Hry podle filmů si prošly dost dlouhou a dost bolestivou cestu. Teď to ale vypadá, že se dostaly do cíle a nikdy nebyly v lepší formě. Možná i proto, že už vlastně podle filmů moc nejsou...

Seriál Pán prstenů od Amazonu se bude odehrávat ve Druhém věku

Po mnohém kličkování a ukazování poloprázdných map se společnost Amazon konečně odhodlala vypustit mezi fanoušky ochlupených nohou první skutečně konkrétní oznámení: chystaný seriál se bude odehrávat ve Druhém věku Středozemě. To znamená žádný mladý Aragorn. Místo něj se těšte jeho dávné předky – mocné Númenorejce.

Hrdinou seriálu Pán prstenů od Amazonu by místo Aragorna mohl být Celebrimbor

Vážení čtenáři, předem vás upozorňuji, že následující článek bude plný bohapustých spekulací. Vychází totiž z jediného zdroje, schválně tajemné mapy vydané Amazonem, která má přesně takové spekulace podnítit. Přesto se v ní dají najít některé poměrně jasné indicie, z nichž vyplývá například skutečnost, že hlavním hrdinou chystaného středozemského seriálu nebude Aragorn, jak se původně předpokládalo. Dokonce by to mohl být všemi oblíbený elfský přízrak Celebrimbor ze hry Shadow of Mordor.

Talion, Batman nebo Mad Max? S novým Humble Bundle můžete být kýmkoliv

V podzimní záplavě titulů není moc pravděpodobné, že byste neměli co hrát, ale pokud máte před Vánocemi trochu hluboko do kapsy, máme pro vás řešení! Tedy, má ho Humble Bundle ve spolupráci s Warner Bros. Games. Středozem, Gotham i vyprahlá pustina jsou v něm za hubičku a dohromady vydají na stovky hodin zábavy.

Díky módu Nemesis Forge si do Shadow of War můžete přivést oblíbené skřety z předchozí hry

Zanechat svůj starý život za sebou a opustit všechny své kamarády, to nemůže být jednoduché, a to ani když vás hned za rohem čeká nová parta skvělých přátel. Aklimatizace bude výrazně příjemnější, pokud máte někoho s sebou. Někoho, koho máte rádi. A přesně to vám nabídne chystaná Middle-Earth: Shadow of War. Mód Nemesis Forge vybere vašeho nejvěrnějšího skřetího služebníka z předchozí Shadow of Mordor a převede ho do nové hry. Ale spolu s ním dorazí i váš nejstrašnější nepřítel.

Dojmy z hraní Middle-Earth: Shadow of War – obléhání pevností má skvělou atmosféru a je zábavné

Monolith Productions se zaklínají, že Middle-Earth: Shadow of War bude lepší, větší a po všech stránkách propracovanější než předchozí díl Shadow of Mordor. V rozhovoru mi to potvrdil i Bob Roberts, hlavní designer celé hry. Měl jsem šanci promluvit si s ním poté, co jsem si mohl vyzkoušet nový systém obléhání pevností, který bude představovat jeden z hlavních prvků hry, a také bude silně propojený s Nemesis systémem. Zároveň jde o změnu v tempu hry i pro ty, kteří jinak preferují plíživý a kradmý postup.

Bleskovky

  • 2. 11. 11:47 - Middle-earth: Shadow of Mordor přichází o některé funkce

  • 16. 10. 2017 - Video: Grafické porovnání modelu hlavního hrdiny v Shadow of Mordor vs Shadow of War.

  • 25. 9. 2017 - Nvidia rozdává členům zapojeným do GeForce Experience komunity celkem 50000 kopií plné verze hry Middle Earth: Shadow of Mordor.

  • 21. 6. 2017 - Spekulace: Právě vydaný patch pro hru Middle-Earth: Shadow of Mordor umožní přenést uložené pozice do Middle Earth: Shadow of War.

  • 27. 2. 2017 - Obchodní řetězec Target zařadil do nabídky doposud neoznámený Middle Earth: Shadow of War (pokračování Middle Earth: Shadow of Mordor). Hra by měla vyjít již 22. srpna.

  • 7. 3. 2016 - Michael Forgey (producent Middle-Earth Shadow of Morder či Gears of War 2) prohrál boj s rakovinou.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Hodnocení čtenářů:
50/100
Datum recenze:
5. října 2014
Recenze