zavřít

Daní za otevřený svět a hezkou grafiku v Just Cause 3 jsou vyšší hardwarové nároky

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Hardware autor: Adam Homola Komentáře: 0

Singleplayerová divočina Just Cause 3 nabídne obrovský otevřený svět, ve kterém se můžete třeba díky padáku, vozidlům, letounům a wing suitu velice rychle přesouvat z místa na místo a ničit, co vám přijde pod ruku. Když si to spojíte s pohlednou grafikou, dojdete sami k závěru, že k rozpohybování hry na plné detaily bude třeba pořádně výkonný hardware. A budete mít pravdu, což potvrzují oficiální hardwarové požadavky, které tvůrci zveřejnili na Steamu.

Počítejte s tím, že na starším PC si Just Cause 3 v plné parádě moc neužijete. A nejenom v plné parádě, protože i minimální požadavky jsou vyšší než by člověk čekal. Ale pokrok se zastavit nedá...

Minimální hardwarové požadavky:

Operační systém: Vista SP2, Win 7 SP1, Win 8.1 (64 bitový operační systém je vyžadován)
Procesor: Intel Core i5-2500K, 3.3 Ghz nebo AMD Phenom II X6 1075T 3 Ghz
Paměť: 6GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) nebo AMD Radeon HD 7870 (2GB)

Doporučené hardwarové požadavky:

Operační systém: Vista SP2, Win 7 SP1, Win 8.1 (64 bitový operační systém je vyžadován)
Procesor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz nebo AMD FX-8350, 4.0 GHz
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 780 (3GB) nebo AMD R9 290 (4GB)

Hráči, kteří do svých PC relativně nedávno investovali, nebudou mít s Just Cause 3 problémy, ale starší počítače si sáhnou na dno svých výpočetních sil. Na druhou stranu je potřeba uznat, že hra na adekvátní sestavě vypadá skvěle, jak vývojáři nedávno ukázali na záběrech ze hry ve 4K rozlišení. Zbývá jen doufat, že se hře vyhnou větší technické problémy.

Tagy: akční sandbox 3rd person third person

Zdroje: Steampowered

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.