zavřít

Warhammer 40,000: Eternal Crusade vyjde už v létě a pod hlavičkou Namco Bandai

PlayStation 4 PC Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

To je rychlost, to jsou změny. Behaviour Interactive, tvůrci doposud nezávislého akčního MMO Warhammer 40,000: Eternal Crusade s alfou a early accessem v posledních měsících vážně pohnuli, ale brzké vydání hry by čekal málokdo (že se nestihne původně uvažovaná půlka roku 2015 bylo jasné už dlouho předtím). Nicméně studio uzavřelo partnerství s firmou Namco Bandai, která hru vydá na PC, PS4 i Xbox One a zřejmě i díky přísunu nových financí je datum vydání stanovené právě na léto letošního roku.

Snad jako připomínka, že vývoj se nyní řítí mílovými skoky vpřed se v novém traileru poprvé objevují i Tyranidé, kteří budou sloužit jen jako oponenti v PvE složce a nepůjde za ně hrát. Nedávno se hra dostala do otevřenějšího alfatestu a od včerejška si ji můžete koupit v rámci early accessu na Steamu. Nicméně, vězte, že jde o opravdu rozpracovanou alfu, která je stabilní jako Tzeentchův uctívač, optimalizovaná jako Shokk Gun, náročná jako imperiální komisař a děr je v ní víc, než v celém kánonu.

Nicméně, jak si můžete přečíst z prvních recenzí, pořád je to zábava. Osobně se ale trochu bojím uspěchaného vydání. Půl roku není moc dlouhá doba na to, aby vyšlo odladěné, stabilní MMO, o vyvážení hratelnosti ani nemluvě. Ostatně, že je vše poněkud spartánské poznáte i z nového traileru, který ukazuje, že v enginových animacích je ještě co dohánět. Na druhou stranu, loni v červenci vývojáři přešli na Unreal Engine 4 s tím, že s ním bude vývoj mnohem rychlejší a také jim pomohou technici z Epicu a zjevně jim nová technologie svědčí.

Ačkoliv tedy termín vydání vypadá jako šibeniční, je nyní už prakticky jasné, že Warhammer 40,000: Eternal Crusade vyjde a při troše štěstí to bude krvavá a přitom i zábavná řežba.

Tagy: akční mmo Warhammer 40,000

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.