zavřít

Warhammer 40,000: Eternal Crusade vyjde už v létě a pod hlavičkou Namco Bandai

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

To je rychlost, to jsou změny. Behaviour Interactive, tvůrci doposud nezávislého akčního MMO Warhammer 40,000: Eternal Crusade s alfou a early accessem v posledních měsících vážně pohnuli, ale brzké vydání hry by čekal málokdo (že se nestihne původně uvažovaná půlka roku 2015 bylo jasné už dlouho předtím). Nicméně studio uzavřelo partnerství s firmou Namco Bandai, která hru vydá na PC, PS4 i Xbox One a zřejmě i díky přísunu nových financí je datum vydání stanovené právě na léto letošního roku.

Snad jako připomínka, že vývoj se nyní řítí mílovými skoky vpřed se v novém traileru poprvé objevují i Tyranidé, kteří budou sloužit jen jako oponenti v PvE složce a nepůjde za ně hrát. Nedávno se hra dostala do otevřenějšího alfatestu a od včerejška si ji můžete koupit v rámci early accessu na Steamu. Nicméně, vězte, že jde o opravdu rozpracovanou alfu, která je stabilní jako Tzeentchův uctívač, optimalizovaná jako Shokk Gun, náročná jako imperiální komisař a děr je v ní víc, než v celém kánonu.

Nicméně, jak si můžete přečíst z prvních recenzí, pořád je to zábava. Osobně se ale trochu bojím uspěchaného vydání. Půl roku není moc dlouhá doba na to, aby vyšlo odladěné, stabilní MMO, o vyvážení hratelnosti ani nemluvě. Ostatně, že je vše poněkud spartánské poznáte i z nového traileru, který ukazuje, že v enginových animacích je ještě co dohánět. Na druhou stranu, loni v červenci vývojáři přešli na Unreal Engine 4 s tím, že s ním bude vývoj mnohem rychlejší a také jim pomohou technici z Epicu a zjevně jim nová technologie svědčí.

Ačkoliv tedy termín vydání vypadá jako šibeniční, je nyní už prakticky jasné, že Warhammer 40,000: Eternal Crusade vyjde a při troše štěstí to bude krvavá a přitom i zábavná řežba.

Tagy: akční mmo Warhammer 40,000

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.