zavřít

Vyjde Diablo III už 1. února? US prodejce s tím počítá!

Windows

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Update: Menší update k celé věci od komunitního manažera Diablo III Bashioka (Micah Whiple), podle něhož je to planý poplach. Obchodníci se o datu vydání hry dozví až z tiskové zprávy a na otázku, proč si tedy Blizzard obchodníky nehlídá, aby se nepouštěli do podobných akcí, odpověděl, že to prostě není v silách Blizzardu. Vezměte si z toho, co chcete, ale kdo jiný by si to měl uhlídat, než právě Blizzard. Kdyby se něco podobného událo v nějakém malém obchůdku na periferii, tak prosím, ale Best Buy je docela velký řetězec...

Původní informace: Oznámili snad Blizzardi termín vydání Diablo III a nikdo z nás si toho nevšiml? Nikdo, jako celá herní scéna? Vypadá to tak, protože Joystiqu se podařilo před pádem do černé díry internetu zachránit tweet s fotkou z americké prodejnu Best Buy v Rochesteru ve státě Minnesota, na které je jasně vidět plakát s časovým odpočtem upozorňující na to, že Diablo III vyjde 1. února 2012. Nestyďte se, podívejte se sami.

Spojené státy jsou daleko, a tak si možná řeknete, že tam asi lidé prodávající hry kouří zajímavý materiál. Vždyť přeci není možné, aby jedna z nejočekávanějších her mohla vyjít za zhruba tří týdny, aniž by to bylo už dlouho dopředu oznámeno?! Jenže Blizzard má zřejmě svoje plány, nebo svůj speciální matroš na kouření. Každopádně, zaměstnanec obchodu jen tak na půl huby redakci Joystiqu potvrdil, že vydání 1. února není žádný omyl  - připravuje se prý půlnoční prodej. A stejný termín ukazuje i web Best Buy, zatímco britský shop Gameplay zase nabízí datum 3. února 2012. Jiní online prodejci buď u Diablo III žádný termín uveden nemají, nebo uvádí „počátkem roku 2012“. Co si myslíte vy? Je to jen planý poplach, či požární cvičení, nebo si nás Blizzard tentokrát všechny vychutnává? Proč vychutnává? No, jak to říct: takhle překvapivé vydání Diablo III by mnohým z nás určitě mohlo dost rozhodit život v prvním kvartále tohoto roku.

 

Tagy: spekulace akční RPG

Zdroje: Joystiq

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.