zavřít

Vychází PC verze RPG Sword Coast Legends, ve kterém si hrajete na Pána jeskyně

Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Včera ztratilo na Steamu status předobjednávky fantasy RPG ze světa Dungeons & Dragons Sword Coast Legends. Mnozí z vás tak již možná prohánějí nepřátele a budují si partu snů. Kdo ještě čeká, může se inspirovat záběry dalšího video, které krom jiného láká na neotřelý herní režim, v němž se jeden z hráčů ujme role Pána jeskyně, který vytváří dobrodružství čtveřici hrdinů.

Přestože je možnost hrát si na Pána jeskyně nejzajímavějším prvkem Sword Coast Legends, nechybí ve hře ani singleplayer kampaň, což video skrze prostřihy z příběhových momentek rovněž připomíná. Zároveň letmo ukazuje interface editoru kampaní a nevynechá ani nadšené (ty méně logicky vynechává) výkřiky na adresu hry od kolegů z médií napříč celým světem. Kdo ví, třeba také nějaký ten pochvalný verdikt vypadne i z nás, ale ještě to bude nějakou chvilku trvat. Recenzi však určitě můžete čekat. V mezičase si můžete pročíst dojmy z hraní PC verze.

Na závěr se sluší připomenout, že Sword Coast Legends vyšla pro PC, Mac a Linux, ale objeví se i na konzolích. PS4 a Xbox One verze by měly světlo světa spatřit někdy v prvním kvartále příštího roku.

Tagy: fantasy RPG multiplayer asymetrický multiplayer kooperace 3rd person izometrické dungeons & dragons

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.