zavřít

V Batman: Arkham DLC si možná zahrajete za Robina

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: levis Komentáře: 0

Podle uniklých trofejí z PS3 verze Batman: Arkham City se na obzoru rýsuje stažitelný přídavek zaměřený na Harley Quinn. Nejspíš půjde o minikampaň, v jejíž části si zahrajete za Robina - jedna z playstationových trofejí totiž spočívá v použití Robinových pěti různých udělátek během jediného souboje.

Za Tima Drakea (neboli Robina) sice v Arkham City hrát šlo, ale pouze na mapách Challenge. Pokud by mu byl věnován celý přídavek, znamenalo by to, že totéž v budoucnu může čekat například i Nightwinga. Pokud nepočítáme Catwoman DLC, které vyšlo společně s plnou verzí hry v prosinci, půjde o teprve první přídavek pro Arkham City.

Tagy: spekulace akční dlc

Zdroje: Examiner

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.