zavřít

Už zítra se začne psát další kapitola nepřátelství andělů a démonů v akční řeži Devil’s Hunt

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Desmond, ještě nedávno docela obyčejný člověk, se jednoho dne propadne do pekla a octne se tak v probíhající válce andělů a démonů. Pobyt u těch zlých ho obdaruje démonickými schopnostmi, díky kterým pomůže pekelníkům vyhrát tuto odvěkou válku. Anebo taky prohrát, to už je na vás.

Na začátku je Desmond napůl člověkem a napůl démonem. Podle toho, v jaké formě budete trávit víc času, začne tato převládat. Démonická stránka touží po pomstě, zatímco lidská by chtěla zachraňovat. Bude těžké odolat démonickým schopnostem, díky kterým si nepřátele snáz podáte.

Lidské pěsti jsou ničím v porovnání s démonickými pěstmi a drápy, na druhou stranu rozhodnutí, která učiníte v zápalu hněvu, nemusejí být ta nejmoudřejší. Kromě akce potáhne hru Devil’s Hunt kupředu i příběh, který vychází z románu Equilibrium polského autora Pawła Leśniaka a zhlédnutí stovky cutscén vám dohromady zabere kolem dvou hodin.

Výhradně pěstní souboje jsou docela vítanou změnou, když se v podobných akčních hrách většinou nejde daleko pro strašně dobře vypadající meče větší než lidské tělo. Zdali bude Devil’s Hunt špatnou, dobrou, nebo rovnou skvělou alternativou třeba pro takové Darksiders III, se dozvíme již brzy. Hra vychází už zítra na PC, později i na PlayStationu 4, Xboxu One a Switchi.

Tagy: andělé RPG démoni

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.