zavřít

Update: Vydání GTA V na jaře 2013 je oficiální

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

2. Update z 30. 10. - Konec spekulacím, Rockstar a Take Two konečně oznámili datum vydání oficiálně. V tiskové zprávě se doslova píše, že se vydání Grand Theft Auto V očekává na jaře 2013 pro Xbox 360 a PlayStation 3. Takže pořád žádné pevně dané datum, jen očekávání jara a pořád žádná zmínka o PC, na které se pátý díl GTA podívá asi později. Předobjednávky pro X360 a PS3 verze pak začnou už 5. listopadu.

Update z 30. 10. - Tak nejenom v Polsku už mají jasno v tom, že Grand Theft Auto V vyjde příští jaro. Jasno mají už i v Anglii, jak upozorňovala pobočka Game z Brightonu na svém Twitteru (v mezičase tweet zmizel, samozřejmě) a dokládala to fotkou promo plakátů, které už vypadají věrohodněji, než ty včerejší. Samozřejmě to v tuto chvíli pořád nic neznamená, protože dokud se nevymáčkne Take-Two, tak jsou jakékoli diskuse o termínu vydání hry spekulativní - ať už chceme, nebo ne.

Původní informace z 29. 10. - Kdy že vyjde Grand Theft Auto V? Letos ne holenkové, to už je jisté. Takže příští rok. A prý na jaře, pokud internetem kolující fotka promo „plakátů“ není podvrhem někoho z polských fór GTA-FIve.pl. Na hodně amatérsky slepených předobjednávkových plakátech (dívejte se po rozkliku, takovou hrůzu na HP nechci dávat :) se píše, že hra vyjde pro PS3, X360 (žádná zmínka o PC) na jaře 2013, což by vlastně termínově sedět mohlo. Jenže!

Ono vyrobit podobný „plakát“ doma na koleni není vůbec složité, stejně jako nevyžaduje doktorát z kvantové fyziky, aby si člověk dovolil nastřelit termín vydání na jaro nebo léto či třeba podzim. Pokud tedy chcete znát můj názor, je to spíše podvrh. Raději si cca 10 dní počkejte na nové číslo Game Informeru, kde by o GTA V měla být spousta nových informací, potažmo posílejte své návrhy ohledně podoby multiplayeru přímo Rockstaru - ať se zabavíte. Jinak ten jarní termín vydání GTA V nezpochybňuju, aby bylo jasno. GameStop už ostatně také na svých stránkách GTA V přisoudil vydání v březnu příštího roku.

Tagy: spekulace akční sandbox

Zdroje: IGN,GTA-FIve.pl

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.