zavřít

Terraria 1.2 plná novinek a úprav vyjde na začátku října

Windows

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Nikdy neříkej nikdy - platí pro hráče i tvůrce Terrarie na 101 %. Když v únoru 2012 přišlo oznámení, že už se hráči žádného dalšího updatu nedočkají, protože se tvůrci budou věnovat vývoji nového projektu, mnoho duší smutnilo. Ale nelitovalo, protože Terraria už byla v té době komplexní a dost odladěná hra, ve které se bez problémů dalo utopit stovky hodin (kam se hrabe GTA V, abych byl aktuální :). Situace se však pro vývojáře z Re-Logic a vlastně i hráče nakonec vyvrbila jinak. Už od 1. října bude na Steamu dostupná Terraria ve verzi 1.2, na které tvůrci pracovali od začátku letošního roku.

Některé z novinek  Terraria 1.2 prezentují tvůrci na videu v článku, kterému vévodí poťouchlá (v tom nejlepším smyslu slova) hudba takových kvalit, že mě sama o sobě vábí zpět do hry, i když vím, že se nesmím poddat. Své mám ve světě Terrarie už odkrouceno, dluh společnosti už jsem tím splatil. Ale vy určitě nemáte dost a ještě rádi se k Terrarii vrátíte. Co vás vlastně v nové verzi čeká?

Novinek, změn a úprav bude na desítky až stovky ve všech oblastech hry od předmětů, nepřátel, zbraní a challengí až po nové bossáky a biomy. Budovatelské duše mezi vámi se dočkají nových materiálů i dlaždic, bojovníci přivítají nové světelné mače i kanóny, a módní guruové si zase užijí nové oblečky, které je promění na Eskymáky, Egypťany nebo také víly. Tvůrci výrazně upraví PvP i Hardmode, přepracují menu pro správu postavy, změní funkci deště, přidají nové mounty a v rámci generování krajiny přidají velké stromy a obecně více zeleně.

...

Řadu z výše uvedeného si můžete prohlédnout na videu někde okolo s tím, že i sami tvůrci upozorňují na několik spoilerů, které v sobě záběry ukrývají. Pokud se opravdu plánujete do Terrarie vrátit nebo jste vlastně nikdy nepřestali, a nechcete si zkazit radost z objevování novinek, holt raději video nechte plavat. Už brzy bude update stejně venku.  Mě by ale zajímalo, jak je na tom onen tajemný projekt, který tvůrci kvůli práci na update přehodili na druhou kolej… Šance, že se o něm brzy dozvíme, je nyní zřejmě dost vysoká.

Tagy: Indie závislost sandbox update

Zdroje: Terraria Online

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.