zavřít

Star Wars: Knights of the Old Republic hotova

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

PCéčková verze akční RPG inspirované slavnými filmy Hvězdné války - Star Wars: Knights of the Old Republic - je hotova.

Oznámila to prostřednictvím oficiálních stránek titulu společnost LucasArts. Podle nich bude hra k dostání v obchodech už od 18. listopadu. U nás asi tedy o něco déle, přesto si ji už nyní můžete v našem Tiscali Gameshopu předobjednat.

SW: KotOR se odehrává ve zlatém věku Republiky, celých 4000 let před událostmi popisovanými ve filmech. Byla to doba, kdy se rytíři Jedi a Sith ještě počítali na tisíce. Galaxie se vzpamatovává z nedávného konfliktu a už je na spadnutí další, tentokrát přímo mezi Sithy a Jedii. Hráč si bude moci vybrat z devíti postav a vytvořit partu až tří dobrodruhů, třeba i různých ras. Vaše cesta povede přes sedm světů, včetně Tatooine, Korriban, Dantooine i Kashyyyk.

zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.