zavřít

Sexy bojovnice Bayonetta se v pátek vrací s prvními dvěma hrami pro Switch

Switch

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

2009 a 2014. To jsou roky, kdy postupně vyšly první dva díly akční mlátičky Bayonetta. Sličná čarodějka v černém si po celém světě získala nespočet fanoušků a další již netrpělivě vyhlížejí její příchod na aktuální konzoli od Nintenda. A protože oba porty pro Nintendo Switch vyjdou již tento pátek, je plán na víkend jasný.

Sledovat Bayonettu při práci je vyloženě radost. Nejen díky jejímu svůdnému vzhledu, ale také – a možná i především – díky jejímu bojovému umění, které se místy jeví spíš jako tanec. Bayonetta do svých andělských i démonických nepřátel řeže pěstmi, kopanci a sečnými zbraněmi, ale neostýchá se sáhnout ani po palných zbraních.

Ale na rozdíl od naprosté většiny pistolníků, je málokdy drží v rukách. Mnohem zábavnější je používání těch v podpatcích – třeba ve stojce. Fanoušci her od Nintenda si také přijdou na své, protože Bayonetta se umí převléct za Linka ze Zeldy a Samus z Metroida, případně může mlátit nepřátele kulatým psem na řetězu z Maria.

Bayonetta i Bayonetta 2 vychází na Switch již tento pátek, obě v digitální podobě. Pokud dáváte přednost fyzickým kopiím, pak si musíte vystačit jen se dvojkou, k niž je přibalován kód ke stažení jedničky. Na českém trhu je také dostupná speciální edice ve větší krabici, která kromě fyzické dvojky a digitální jedničky obsahuje steelbook, samolepky a karty. Naší recenzi obou Bayonett očekávejte za pár dní.

CI_NSwitch_Bayonetta2_SpecialEdition_enGB

Tagy: akční fantasy adventura bojovka japonský bizár

Zdroje: AllGamesDelta

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.