zavřít

Sci-fi akce Prey vyjde už začátkem května

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

O Prey, chystané střílečce od studia Arkane, jsme toho už napsali docela dost. Rozebrali jsme zabíjení příběhových NPC, koukli se na příběhový trailer obviňující Johna F. Kennedyho, zhodnotili záběry přímo ze hry. Zatím jsme však nezmínili datum vydání hry, a to proto, že až dodnes bylo neznámé. Téhle nevědomosti je však konec. Prey vyjde 5. května a tvůrci si pro vás při té příležitosti přichystali další trailer.

Morgan Yu to nemá jednoduché. Je to sice hlavní hrdina, ale tahle práce bohužel zahrnuje píchání jehel do očí, strpění pokusů vedených podivnými vědátory, neustálé útoky měňavých mimozemšťanů Mimiků, a zřejmě i dlouhé pasáže samomluvy. Aspoň že se může spolehnout na svou lepidlovou zbraň, díky níž je schopen hasit plameny nebo tvořit improvizované štafle či mosty. A celkem užitečně vypadá i stará dobrá dvojka samopalu a brokovnice.

Už jsem to myslím někde psal, ale v tomhle případě se klidně budu opakovat – líbí se mi, že vůbec není jasné, kdo je na opuštěné vesmírné stanici ona titulní kořist. Na jisté úrovni je to samozřejmě chudák Morgan, protože na něj co chvíli vyskočí zrůda a chce ho sežrat. Na druhou stranu, trailer odhaluje, že vaším hlavním úkolem je mimozemšťany vybít úplně do posledního, aby se ani jediný z nich nedostal na planetu Zemi. Lovec proti lovci, kořist proti kořisti. V květnu uvidíme, kdo s koho.

Tagy: akční sci-fi FPS E3 2016

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.