zavřít

Rozšíření Dragon of the North pokračuje v příběhu Nioh a přidává PvP

PlayStation 4

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud se vám stýská po Williamovi a středověkém Japonsku z akčního RPG Nioh, už dneska vás čeká osvěžení pro vaši ztrápenou duši. Vychází totiž DLC Dragon of the North, které nabízí spoustu nového. V první řadě je to samozřejmě příběh, který nebude vsazený do průběhu původní kampaně, ale po ní. Hlavním protivníkem tentokrát bude slavný politik a taktik Masamune Date.

Přezdívaný Jednooký drak (o oko přišel v dětství kvůli neštovicím) nebo Drak ze severu, jak zní název DLC, Date patřil k silným osobnostem, o něž se mohl Ieasu Tokugawa během své vlády opřít. Tedy, v dějinách, ve hře zjevně bude potřebovat jinak ambiciózní a nelítostný vládce z klanu Date drobet usměrnit. Podle herní zápletky začal Date shromažďovat velké množství Spirit Stone a tedy nejspíše chystá nějakou mocenskou změnu.

Z hlediska herních prvků tu bude dost novinek. Samozřejmostí jsou noví nepřátelé, noví Guardian Spirits, lokace, kouzla, ninjovské schopnosti a zbraně. Těm vévodí úplně nový typ zbraně Odači (nebo nodači), což je obouruční meč, který si můžete prohlédnout i v traileru níž, který je, bohužel, zatím jen japonsky. Nejvýraznější novinkou ale bude zakomponování PvP multiplayeru, který tvůrci slibují už nějaký ten pátek. Dragon of the North vychází dnes a vyjde vás na 269 korun

Tagy: Japonsko akční fantasy RPG historická

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.