zavřít

Roboty zničené Švédsko navštívíte v akci Generation Zero už za dva měsíce

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Avalanche Studios, tvůrci série Just Cause, představili svou novou značku Generation Zero loni těsně před výstavou E3. Hra byla zjevně v dost pokročilém stádiu vývoje, protože k jejímu vydání dojde už po zhruba devíti měsících. Pokud vás láká otevřený svět drsného severu s nádechem 80. let doprovozený nemilosrdnými roboty, můžete rovnou předobjednávat.

Generation Zero vás pošle do otevřeného světa divoké části Švédska, kde není po lidech ani památky. Téměř všechny je vyhladili roboti, kteří budou stát mezi vámi a přežitím. A také dobrým lootem. Na cestu se můžete vydat sami nebo v doprovodu až tří dalších přeživších, kteří se k vám mohou kdykoliv připojit, aniž by vás to vyrušilo.

Mezi silné stránky hry patří důraz na zvukovou stránku, realistická balistika a také trvalost prostředí. Když robotického nepřítele neporazíte v boji, ale zásadně ho poškodíte (například mu ustřelíte pancíř nebo nějakou důležitou součástku), snadno ho podle tohoto šrámu poznáte v budoucnu, když na něj opětovně narazíte.

Generation Zero vyjde 26. března na počítačích, PlayStationu 4 a Xboxu One a už teď si ji můžete předobjednat. V případě konzolí počítejte se 40 eury, PC verze je o pět eur levnější. Za dvojnásobek ceny konzolových verzí se doma můžete pochlubit sběratelkou, která k vám dorazí ve steelbooku, s látkovou mapou, tričkem, pohlednicemi a dřevěnou soškou koně Dala.

GenZero_CE_Mockup

Tagy: roboti online kooperace střílečka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.