zavřít

Připravte si hokejky, arkádové retro Old Time Hockey vpadne na led koncem března

PlayStation 4 PC Xbox One

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Série NHL od EA moc velkou konkurenci nemá a alternativ bychom také mnoho nenašli. Ani jedním nemá být Old Time Hockey, kde sice půjde o hokej, ale ve velmi odlišném duchu než jaký nám každý rok prezentuje EA. Old Time Hockey se zaměří jen a pouze na 70. léta a styl hry, který se nese ve stylu arkádového akčního hokeje. Takže žádná simulace, ale pokřikování s kamarádem při bizarní řežbě na ledě. Navíc, vydání je za rohem. už 28. března hra vyjde na PC a PlayStation 4.

Old Time Hockey těží ze zasazení do 70. let nejen pojetím hry, ale také estetickou stránkou. Ve hře tak uvidíte mnohem víc knírů, mnohem méně helem a dojde i na nějaké to afro. Hráči se také nebudou bát umazat si ruce od krve, když si budou svými pěstmi vysvětlovat kdo má na ledě pravdu. Protože v těch časech nešlo vždy o góly, alespoň v pojetí téhle hry.

Tvůrci chtějí svojí novou hrou sklonit poklonu starým žánrovým klasikám jakými jsou NHL 94, Blades of Steel, nebo třeba Tecmo Bowl. Pokud patříte k pamětníkům a některý z těchto tří kousků jste svého času hráli, měl by vám Old Time Hockey zabrnkat na nostalgickou strunu.

To můžete ostatně alespoň trochu posoudit i podle čerstvě vydaného traileru, který datum vydání oznamuje. Ve hře můžete hrát kompetitivně i kooperativně a nebude chybět ani příběhový mód. Po PC a PS4 se dočkají hráči na Xboxu One, kde zatím přesné datum vydání není a počítá se jen s druhým kvartálem letošního roku. A ještě později se dočkají budoucí majitelé Nintendo Switch, kde je vydání stanoveno zatím jen na "později".

Vývojáři oznámili také deset týmů, s nimiž budete moct v Old Time Hockey hrát: Cascadia Timber Cats, Charlestown Stonemasons, Cobalt Silvers, Fort Edward Bluenosers, Long Island Rumrunners, Moose Jaw Farmhands, Portage Lake Widowmakers, Quebec Voyous, Schuylkill Hinto Brews a Warroad Ice Anglers.

Tagy: hokej sportovní arkáda

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.