zavřít

Při hraní Trackmania 2 Lagoon se vám pořádně zamotá hlava

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Kdo nezná šílené závodění v legendární sérii Trackmanie, jako by nebyl. Není to tak dávno, kdy jsme se rozloučili se spoustou dílů vycházejících z původní Trackmanie, abychom se následně dočkali pokračování série, které se nese ve stejném duchu – vydávání jednoho dílu za druhým, přičemž ve všech platí rámcově stejná pravidla, ale najdete v nich zcela jiná vozidla a prostředí. Po třech druhých Trackmániích (je to takové matoucí, ale jsou to všechno samostatně hratelné tituly) se můžete směle pustit do čtvrtého prostředí v Trackmania 2 Lagoon.

Americké muscle káry, evropské rallye speciály či uřvané stadionové formulky tentokrát střídají moderní rychlá SUV, která nezůstanou chvíli koly na zemi. Díky všudypřítomným rampovým konstrukcím, připomínající obří horské dráhy, máte jedinečnou příležitost prohlédnout si krásy tropického ostrova z vcelku nepříjemné polohy hlavou dolů.

Jako u všech tří předchůdců i v Lagoon si projdete kampaní pro jednoho hráče složenou ze zatím nejšílenějších tratí a zkoušek. Až vás omrzí vylepšovat časy ve všech 65 tratích, můžete se vyblbnout s přáteli v multiplayeru, který je opět zdarma. Zde vás čekají klasické závody, hra na honěnou nebo úplně nový týmový mód. Cena hry je stanovena na 19.99 euro na Steamu a Uplay.

Tagy: Závody multiplayer časovka

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.