zavřít

Poslední epizoda Life Is Strange: Before the Storm vyjde těsně před Vánoci

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Prequelová série epizodických adventur Life Is Strange se blíží k neodvratnému konci, tedy zřejmě k pomyslné bouři, kterou název předesílá. Třetí a poslední epizoda Hell is Empty vyjde 20. prosince, takže si můžete připravit kapesníčky na finální rozloučení s teenagerkami Rachel a Chloe. Dívky se před svými problémy dospívajících snaží utéct z města, ale jak to tak s prequely bývá, výsledek jejich snažení je předem známý.

Název epizody „Hell is Empty“ odkazuje na Williama Shakespeara a jeho divadelní hru Bouře. Peklo je prázdné, protože ďáblové jsou mezi námi a několik z nich se zřejmě usadilo i v městečku Arcadia Bay. Ať už v podobě otčímů, učitelů nebo expřítele, kamarádky Chloe a Rachel se s nimi musí vypořádat po svém. A vzhledem k tomu, nakolik vypjaté bylo zakončení původní hry, nejspíš půjde o pořádně emotivní momenty. Dospívání prostě není žádná hračka, a tak se hrdinkám nemůžete divit, že se podle traileru uchylují k útěkům z domova, drogám a extravagantním barvám vlasů.

Vyvrcholení příběhu Rachel a Chloe vychází na PS4, Xbox One a PC už 20. prosince, takže jde o ideální vánoční dárek pro všechny fanoušky epizodických adventur, nicméně to není všechno. Square Enix se k příběhu Chloe a Max plánuje vrátit ještě v bonusové epizodě, kde se v roli hlavní hrdinky objeví její původní dabérka Ashly Burch. Tu v prequelu kvůli loňské odborové stávce nahradila Rhianna DeVries. Epizoda, která zřejmě vyplní prostor mezi oběma sériemi, má vyjít někdy na začátku příštího roku. 

Tagy: adventura

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.