zavřít

Po čase bude každý bojovník ve For Honor unikátní vzezřením

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Na začátku vypadá každý z hrdinů For Honor stejně. I když provedete nějaké ty úpravy, na prvních úrovních budete rádi, když vám přistane nová přilba, k níž si zvolíte sekundární barvu. Jenže s přibývající úrovněmi se vám odemykají nové symboly, barevná schémata, po boji dostáváte víc kořisti a výsledek je přesně takový, jaký uvidíte ve videu níže.

Dá se říct, že na desáté úrovni už bude každý bojovník vypadat úplně jinak a dojem uniformity zmizí. Už jen vaše zbraň se skládá z tří dílů a jak vám video ukáže, jde upravovat další části zbroje, včetně speciálních ornamentů jako jsou třeba křídla na přilbu. Když k tomu připočtete nová barevná schémata, možnost vyhrát si se symboly, které můžete posouvat po daných částech výbavy a další věci, velmi rychle si zapamatujete, že na toho Wardena se zlatou přilbou a červeno-modrým tabardem je třeba si dávat pozor.

Nicméně, výbava není jen kosmetická. Jednotlivé části zbroje a zbraní modifikují vaše vlastnosti, ovšem jen v některých módech. Stejně tak jen v některých budou fungovat speciální schopnosti, které využijete především v týmovém hraní. V duelech nepočítejte s žádnou pomocí, musíte se pěkně spolehnout na svoje schopnosti, žádné bonusy. Každopádně, že váš hrdina po pár hodinách hraní rozhodně nebude vypadat jako na začátku.

For Honor vychází 14. února na PC, PS4 a Xbox One. 

Tagy: středověk akční fantasy šerm

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.