zavřít

Plants vs. Zombies: Garden Warfare rozpoutá zahradní masakr i na PlayStationech

PlayStation 4 PlayStation 3

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Dlouho se spekulovalo, kdy konečně vyjde multiplayer akce Plants vs. Zombies: Garden Warfare i na konzolích od Sony, protože pro Xbox 360 a Xbox One vyšla hra letos v únoru a na PC vyjde v červnu tohoto roku. Až nyní nahradily spekulace konkrétní informace, podle kterých PS3 a PS4 verze vyjdou v Evropě 21. srpna.

PS4 verze Plants vs. Zombies: Garden Warfare poběží v rozlišení 1080p a 60 snímcích za sekundu. Těžit také bude z možnosti hrát hru puštěnou na PS4 přes handheld PS Vita (tzv. remote play), což je sice standard u všech PS4 her, ale zrovna u Garden Warfare vidím potenciál pro noční hraní kvůli odreagování přes usnutím. Jeden z tvůrců to ostatně ve videu sám zmiňuje.

Pro Garden Warfare bude k dispozici i doprovodná aplikace, která vás nechá bojovat v Boss módu, a kdyby vám to nestačilo, na jedné konzoli půjde hrát kooperace ve splitscreenu.

Jde o solidní porci možností, které by měly zvýšit uživatelskou přívětivost hry, co je jako stvořená pro večerní blbnutí s rodinou, protože se nebere ani trochu vážně. Navíc je Plants vs. Zombies známá značka, ke které třeba zlákáte hráče, co na hry mimo mobil nesáhnou...

Tagy: humor multiplayer střílečka

Zdroje: EU PlayStation blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.