zavřít

PES 2018 vyjde v půlce září a Konami slibuje větší péči o PC verzi

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One PS4 Pro

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Herní průmysl ani tento rok nenechá fotbalové nadšence v klidu a opět vás tak čeká již tradiční souboj dvou hlavních sportovních simulací kopané – FIFA a PES. Zatímco o první jmenované zatím nevíme vůbec nic, nový díl Pro Evolution Soccer se s roční přesností vytasil s oznamovacím trailerem a datem vydání. To je stanoveno na 14. září letošního roku, tedy za necelé čtyři měsíce.

Spolu s oznámením hry nás vydavatel Konami ujišťuje, že si je vědom nedostatků PC verze loňského ročníku a v osmnáctce jí věnuje mnohem víc péče. Díky tomu by měla být stejně kvalitní, jako její konzolové verze, a to jak po vizuální, tak po obsahové stránce. 

PES 2018 letos nese heslo ,,Kde vznikají hvězdy‘‘ a nabídne zcela nové uživatelské rozhraní, vylepšený systém driblingu a celkové kontroly míče na kopačce nebo třeba lepší nasvícení v denních i nočních zápasech. Kromě toho bude ve hře nový mód onlinové kooperace, s možností hrát dva na dva nebo tři na tři s přáteli. Jinak se samozřejmě vracejí staré dobré módy jako manažerský Master League, onlinový myClub nebo Random Selection Match s několika menšími úpravami.

Pro Evolution Soccer 2018 vyjde 14. září 2017 na konzolích současné i minulé generace a v počítačové podobě na Steamu.

Tagy: pes fotbal

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.