zavřít

Novinka Transport Fever 2 otestuje vaše přepravní schopnosti napříč historií

Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Pokud vám v hrudi bije srdce stavitele a manažera, který by nejradši českým dopravním podnikům ukázal, jak se to má dělat, právě máte příležitost. Pokračování budovatelské strategie Transport Fever je konečně tady a vypadá to, že není vůbec špatné.

Pokud nelačníte po bezbariérovém sandboxu, pak se v Transport Fever 2 můžete pustit do jedné ze tří kampaní, které vás protáhnou historií přepravy od roku 1850 do současnosti na americkém, evropském a asijském kontinentu.

Čeká na vás přes 200 různých dopravních prostředků od koňských spřežení přes kamiony a autobusy až po tramvaje, vlaky, lodě a letadla. S každým z prostředků souvisí jiná výzva. Autobusům musíte naplánovat trasy v rušném městě, v případě vlaků zase hledáte ideální cestu skrz krajinu.

Jakmile vás omrzí všechny tři kampaně a sandboxový mód, můžete se pustit do tvorby vlastní krajiny s pomocí zdejších nástrojů, případně využít Steam Workshop a tvořit komplexnější modifikace. Obojí samozřejmě můžete sdílet se světem a vypůjčovat si výtvory ostatních.

Transport Fever 2 je od dneška dostupná na Steamu a až do 3. ledna v 10% slevě (i když tisková zpráva tvrdí do 18. prosince, tak záleží, komu věříte víc). Pokud zároveň vlastníte původní Transport Fever, připočtěte (respektive odečtěte) si k tomu ještě dalších 15 procent.

První zahraniční recenze zatím nejdou pod 8/10, takže zjevně máme co do činění s další výbornou strategií.

Tagy: logistika tycoon

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.