zavřít

Multiplayer Stardew Valley vám brzo dovolí pozvat na farmu tři kamarády

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One Linux PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Do PC verze Stardew Valley za týden konečně přibyde avizovaný multiplayer, který doteď pobýval v otevřené betě. Všichni doposud osamělí hospodáři tak budou moct sklízet plodiny, dolovat v jeskyních, jezdit na zvířátkách a navazovat vztahy s počítačem řízenými postavami ve společnosti svých skutečných kamarádů z masa a kostí. Do hry můžete pozvat až tři kolegy – jen jim předtím musíte postavit vlastní baráčky.

Společnou tvrdou prací dosáhnete svých cílů rychleji než kdy dřív a další páry rukou vám přijdou vhod i při bojování s monstry. Navíc spolu můžete komunikovat i pomocí chatu a emotikon, takže když někomu z party chybí mikrofon, dorozumí se s vámi přímo ve hře.

Pakliže si některého ze svých kamarádů obzvlášť oblíbíte, můžete ho požádat o ruku, a to nejen ve skutečném životě – odteď to půjde i ve hře. Manželství ovšem lze rozvázat rozvodem, kdybyste chtěli vyzkoušet jiný vztah, ať už s dalším živým hráčem, nebo s některou počítačem řízenou postavou.

A když vás někdo doopravdy nakrkne, buď tím, že se s vámi chce rozvést, nebo třeba tím, že sbalil dívku vašich snů, můžete klidně zbořit jeho baráček a on už se do vaší hry nepodívá, pokud jste tedy pánem oné konkrétní herní seance.

Tohle všechno ale zatím platí pouze pro PC, kde update vyjde 1. srpna. Ostatní platformy, tedy PlayStation 4, Xbox One a Switch, si na multiplayerové radovánky v Údolí hvězdné rosy musí ještě počkat. Prý dorazí „už brzy“.

Tagy: farma simulace multiplayer pixel art farmaření indie hra

Zdroje: GameSpot,All Games Delta

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.