zavřít

Motorkářská zombie apokalypsa Days Gone vyjde až v roce 2019

PlayStation 4 PS4 Pro

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Days Gone, kde jsi?“ zvolaly miliony hlasů a byly náhle umlčeny, když si jejich majitelé přečetli zprávu o odložení postapokalyptického nemrtvého dobrodružství. Drsňáka Deacona a jeho do morku kostí prohnilého světa se dočkáte kdovíkdy, protože ačkoli v Sony potvrdili odklad na příští rok, přesné datum vydání z nich prozatím nevypadlo. Ale vsadil bych se, že na E3 se můžete těšit aspoň na nějaké nové záběry z hraní.

Mezitím si můžete připomenout všechno, oč se s námi vývojáři zatím podělili. Víme, že průchody jednotlivými misemi můžou být radikálně odlišné, a to i v závislosti na počasí nebo denní době. Také už je jasné, že zombíci zdaleka nejsou hrozbou jen pro vás, ale i pro vaše lidské nepřátele. Když navedete bandu nemrtvých do tábora banditů, pro zloduchy to neskončí dobře.

Do toho vstupují ještě pasti, emocionálně vypjatý příběh, bojování nablízko i na dálku, a pro mnohé hráče trochu nešťastně také exkluzivita pro PlayStation 4. V kombinaci s The Last of Us: Part II to je pro milovníky postapokalyptické tematiky hodně velké lákadlo, proč si konzoli od Sony pořídit, akorát tedy s nákupem můžou klidně ještě rok počkat.

Tagy: motorkář motorkářský gang zombie akční RPG survival adventura third person otevřený svět E3 2016

Zdroje: Eurogamer.net

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.