zavřít

Mainlining z vás udělá hackera v tajné službě Jejího Veličenstva

Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Stačí pár kliknutí a jste uvnitř. Pod rukama vám leží hromada soukromých dat, podle nichž musíte určit, zda je tenhle zdánlivě obyčejný poslíček s pizzou ve skutečnosti součástí nebezpečné hackerské organizace, odhodlané infiltrovat vládní orgány. A vida! Tady je e-mail jednoznačně dokazující, že jde o zarytého zločince. Ale co teď? Pošlete na něj policii, nebo radši chvíli počkáte? Co když vám poslíček v budoucnu odhalí nějakou ještě větší rybu? A co když to, co děláte, vlastně není správné? Takové otázky vám bude klást point-and-click adventura Mainlining, která vyjde 26. ledna.

Jde o hru zaměřenou na podobné téma, jako třeba Orwell – až na to, že Mainlining se neodehrává ve vymyšleném totalitním státě, ale přímo ve Velké Británii. Jste součástí tajné služby MI7, konkrétně její jednotky pro potlačování kybernetického zločinu. Vaším úkolem je hackovat hackery a hnát je ke spravedlnosti. Opět se však nabízí otázka, nakolik je vlastně morální se potenciálně nevinným lidem hrabat v soukromí, a strkat nos do věcí, do kterých vám vůbec nic není.

Uživatelské prostředí hry je stylizováno do podoby postaršího počítačového systému, protože vládě Jejího Veličenstva už na nové stroje nezbyly peníze po tom, co Jamesi Bondovi koupila další neviditelné auto. V pixelartovém rozhraní se tak budete probírat emaily, chatovými místnostmi, mapou města, osobními doklady, novinovými články a vším dalším, co vás napadne, a pokusíte se přijít na kloub všem zamotaným případům, které si pro vás přichystala scenáristka Jill Murrayová známá svou prací na sérii Assassin’s Creed.

Mainlining vyjde 26. ledna na PC, Mac i Linux a přijde vás na 10 euro, a na Steamu si už teď můžete vyzkoušet demo.

Tagy: hacker adventura Point-and-click

Zdroje: tisková zpráva,Steam

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1699 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.