zavřít

Je čas pomstít se démonům. Adventura Unavowed vychází za měsíc

Windows MAC

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Kdo jiný by měl chránit svět před nelítostnými démony. To vás jeden z nich posedl. To ve vaší kůži páchal nevýslovné zlo, zanechával po sobě vzlykající vdovy a studená těla v tratolištích krve. To vám zkazil život, ve kterém jste neustále pronásledovaní policií za skutky, které jste sice spáchali, ale ne vědomě. Dýchejte zhluboka. Odplata totiž není daleko.

V pixelartové adventuře s podivným názvem Unavowed se vás po jednom ze tří různých úvodů do příběhu ujme titulní organizace, kterou si můžete představit jako takové temnější Muže v černém. Mezi členy naleznete i ženy, přičemž jednou takovou můžete být i vy, rozhodnete-li se pro toto ze dvou nabízených pohlaví.

Pak už vás čeká klasické řešení hádanek, větvené, plně dabované dialogy, výběr čtveřice hrdinů ze zástupu různě talentovaných členů řádu a samozřejmě vypořádávání se s monstry z jiných světů a podsvětí, která pronikají na svět a ohrožují nic netušící obyvatele. To vše vypukne 8. srpna na Steamu. Podle předchozích titulů studia se dá odhadnout cenovka mezi 10 a 20 eury.

Tagy: thriller retro adventura duchařina noir

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.