zavřít

Hry Tribes: Vengeance a The Westerner hotovy

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vivendi Universal Games dnes oznámili, že chystaná (nejen) síťová FPS od Irrational Games Tribes: Vengeance byla dokončena a míří do lisoven.

Do obchodů v USA by se měla dostat 5.října, vydání v Evropě zřejmě bude následovat jen o něco málo později. Vivendi dále také ohlásili plány na vydání multiplayerového dema, které se má objevit venku ještě předtím, než se hra začne oficiálně prodávat. Více se o titulu můžete dozvědět z našich předchozích zpráv. Jen pro zajímavost ještě opakujeme zprávu ze SMS o tom, že producent hry dostal před pár dny výpověď, údajně kvůli reorganizaci Sierry.

Druhou hrou, která dnes byla prohlášena za hotovou, je adventura Wanted: A Wild Western Adventure (nebo také Fenimore Fillmore: The Westerner či prostě jen The Westerner). Její hratelné demo (německé už máme) by mělo vyjít příští týden. Nejpozoruhodnější je však na celém oznámení fakt, že už je to podruhé, co s ním Revistronic a Adventure Company přispěchali. Poprvé se tak stalo letos v březnu, ale pak jako by se po anglické verzi slehla země - dokonce ani český distributor Cenega prý její kopii neobdržel. Snad to tedy vyjde aspoň tentokrát.

zdroj: Worthplaying

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.