zavřít

Hell Let Loose rozpoutá druhoválečné peklo na zemi

Windows

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

O multiplayerové střílečce z pohledu první osoby z druhé světové války jsme slyšeli naposledy v říjnu 2017, kdy ve své kickstarterové kampani vybrala přes 200 tisíc amerických dolarů. Hell Let Loose na bojiště vypustí stovku mladíků a kupodivu nepůjde o nejnovější variaci na battle royale, ale „historicky přesné“ zápolení dvou stran.

Hell Let Loose sama sebe nazývá realistickou střílečkou. V bitvách se proti sobě postaví celkem sto hráčů, kteří musí spolupracovat, aby zabrali klíčové body a zdroje a donutili protistranu kapitulovat. Vydavatel Team17 o ní říká: „Autentičnost je pro nás klíčová, hráči budou moct zažít historii s odpovídajícím realistickým arzenálem a chováním zbraní.“

Oproti letošnímu Battlefieldu V se stejným zasazením Hell Let Loose nabízí akci mnohem pomalejší a paradoxně „méně akční“. Vývojáři se často ohání tím, že přehnaná realističnost vlastně není moc zábavná, ale žánr vojenských simulátorů má své vlastní publikum, které se s mainstreamovými střílečkami tolik nepřekrývá.

Produktová stránka Hell Let Loose na Steamu slibuje spuštění předběžného přístupu v lednu příštího roku. Vývojáři z Black Matter těsně po něm slibují zveřejnit plán budoucího obsahu, který do hry budou postupně přidávat.

Tagy: druhá světová válka multiplayer FPS střílečka realistická

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.