zavřít

FFXII: The Zodiac Age vyjde po úspěšném tažení PlayStationem 4 i na PC

PlayStation 4 Windows

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Final Fantasy XII The Zodiac Age vyšla minulý rok na PlayStation 4, kde jí vydavatel Square Enix dodal do obchodů už více jak milion kusů. Velký úspěch Square motivoval ke vstupu na ostatní platformy, a další na řadě bylo logicky PC. Příznivci dlouholeté série Final Fantasy nebudou muset na Zodiac Age čekat nijak dlouho – hra vyjde na PC už 1. února.

PC verze bude přirozeně obsahovat všechno, co najdete ve verzi pro PlayStation 4. Tedy vylepšenou grafiku, remasterovaný soundtrack, nové módy Speed i Trial, funkce pro přetočení času dopředu a další drobnosti.

K tomu všemu se mohou PC hráči těšit na několik vylepšení specifických pro počítače: 60 fps, kompatibilitu s ultra širokoúhlými monitory s poměrem stran 21:9 (lze prý hrát i na třech klasických monitorech vedle sebe) i módy New Game Plus a New Game Minus.

Ty budou navíc dostupné hned od začátku hry. Vývojáři vám dají také na výběr ze tří možností, jakou hudbu si přehrávat na pozadí hry: tu původní, její orchestrální verzi, nebo soundtrackovou verzi.

Počítá se i s plnou podporou pro gamepady, implementací Steam Trading Cards a dalších PC nezbytností. Obrázky z PC verze hry najdete v galerii a produktovou stránku Final Fantasy XII The Zodiac Age na Steamu zase tady.

Tagy: Final Fantasy (série) sci-fi JRPG

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.