zavřít

Dveře prohrávají souboj s botou v právě vydané akci Door Kickers: Action Squad

Windows

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Vzpomínáte na Door Kickers, originální taktickou akci viděnou z ptačího pohledu, ve které bylo hlavní aktivitou vykopávání dveří a čištění místností od teroristů? Tak tahle povedená zábava se právě dočkala plného vydání pixelartové odbočky Door Kickers: Action Squad.

Pohled na celou věc si sice zachovává druhý rozměr, ale tentokrát se na budovy a jejich obsah nekoukáte shora, nýbrž z boku. Buď sami, nebo v kooperaci s kamarádem na gauči či druhé straně světa se vydáte na průzkum toho, co se nachází za dveřmi.

Někdy tam bude zakuklenec s pistolí u hlavy nebohých rukojmích, jindy tikající výbušnina. Je vaší policejní povinností vyčistit sousedství od zlořádu a nastolit mír v duších vystrašených obyvatel. Popadněte pistoli, samopal, kulomet, brokovnici, štít, granáty… no prostě cokoliv, co vám zrovna přijde pod ruku. A pak si to vyřiďte s teroristy jednou provždy.

Door Kickers: Action Squad se už v předběžném přístupu těšila velmi vysokému hodnocení, což se po vydání nezměnilo. O zábavu se stará pět různých tříd se speciálními schopnostmi a vlastními možnostmi levelování, 60 úrovní, přes 40 kusů vybavení, 20 druhů nepřátel, souboje s bossy a mnoho dalšího.

Vypadá to dobře, a přitom se po vás nechtějí žádné absurdní částky. Door Kickers: Action Squad najdete na Steamu za 12 eur. Teď už jen vyvstává otázka, kdy bude regulérní dvojka. O té jsme poprvé slyšeli v roce 2016, kdy měla vyjít v early accessu. Další zpráva mluví o odkladu na rok 2017, kdy už se měla jistojistě objevit. Jenže kde nic, tu nic, a další informace chybí. Tak snad se jednou dočkáme.

Tagy: akční kooperace taktická policejní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.