zavřít

Do obřího světa RPG Pathfinder: Kingmaker přicestoval démonický tiefling

Windows MAC

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Ach, Pathfindeře: Kingmakeře. Po těch desítkách hodin radosti, které jsi mi nadělil, si snad ani nezasloužíš divné komolení jména nevhodnými písmeny Ř. Co si ale zasloužíš, je nové DLC, které do tvého už tak nebývale nabitého světa přidá celou novou rasu a povolání. A to DLC, jménem The Wildcards, právě vyšlo.

Přidanou rasou je čertovský tiefling, kterým se můžete jak sami stát, když si ho vyberete během tvorby postavy, tak ho potkat někde v širém světě coby nového společníka. Tyhle bytosti v sobě mají pěkný kousek démonské krve, takže o nich nemůžete uvažovat jako o obyčejných lidech. S jejich rodokmenem se ale samozřejmě vážou i nadpřirozené schopnosti.

Ty se dobře doplňují s novým povoláním pojmenovaném Kineticist, které se sice zatraceně špatně vyslovuje, ale zato přijde vhod všem družinkám prahnoucím po spolehlivém zabijákovi na dálku. Jde totiž o živoucí usměrňovače energie a elementální hmoty schopné manipulovat světem kolem sebe. Neradno si s nimi zahrávat.

DLC seženete buď samostatně 8 eur, nebo si rovnou koupíte season pass za 25 eur, který by měl v budoucnu přinést další dobroty včetně nekonečného dungeonu, na který se Jirka velmi těší. Ale nebojte, nepustíme ho do něj, dokud konečně nedopíše svoji lehce opožděnou recenzi.

Tagy: RPG Kickstarter desková hra

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.