zavřít

Dnes vycházející závody Dakar 18 lákají obrovským světem a 44 týmy

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Konec září patří z hlediska závodů Dakaru. Naše oči sice mají tendenci upírat se k nové Forze, ale pokud vaše závodní nitro touží po něčem neokoukaném, pak asi není lepší kandidát než Dakar 18. Podobná hra tu totiž nebyla dobrých 15 let. Pokud nemáte nic proti krabičkám, můžete rovnou upalovat do obchodu. V případě digitálu to má každá platforma jinak.

Dakar 18 se jakožto oficiální hra světoznámé soutěže snaží replikovat zážitek, ke kterému se dostane málokdo. Vytrvalostní orientační závod skrze nehostinné pouště Jižní Ameriky není nic pro slabé nátury. Vstoupit do herní varianty by ale neměl být takový problém, pokud jste ochotní naučit se používání roadbooku – navigačního systému.

Ve hře se ujmete jednoho ze 44 licencovaných týmů a svezete se v autě, kamionu, bugině, na motorce a čtyřkolce. Jak padlo výše, krabicová verze je už dostupná v obchodech, zatímco jedna z digitálních verzí se opozdí. Xbox One a Steam už nabízí stažení hry, zatímco PlayStation Store se dočká až v pátek.

Tagy: kamiony rallye dakar sportovní Rallye Dakar Závodní motorky čtyřkolky

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.