zavřít

DLC pro Wolfenstein II: The New Colossus vás zavedou do Chicaga, do vesmíru i na Aljašku

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Stále ještě se nemůžete nabažit dobrodružství kapitána B.J. Blazkowicze? Tak to vás musím zklamat, protože DLC pro Wolfenstein II: The New Colossus se oblíbenému americkému Polákovi věnovat nebudou. Místo toho představí trojici nových ulítlých hrdinů, kteří se vydají přispět svou troškou do mlýna k bohabojnému cíli vykopání nacistických zadků zpátky přes oceán. Kdyby snad někdo zapomněl, odkud že je potřeba Hitlerovy pohůnky vyhnat, napoví mu velice americký název: The Freedom Chronicles.

Všechno vykopne Episode Zero, která je dostupná už teď a představí světu své postavy v úvodní misi. Je tu Gerald Wilkins, Jessica Valiant a geniálně pojmenovaný Joseph Stallion, a právě poslední jmenovaný je ústřední hvězdou dalšího DLC s názvem The Adventures of Gunslinger Joe vycházejícího 14. prosince. Joseph, bývalý profesionální hráč amerického fotbalu, se v něm pustí do nácků v ruinách Chicaga, a stejně jako B.J. dokonce i ve vesmíru.

30. ledna pak přijde na řadu Jessica Valiant a její The Diaries of Agent Silent Death. Agentka Tichá smrt – jak poetické! Milá Jess je bývalou agentkou OSS a také expertní vražedkyní, takže bych si troufl odhadnout, že v jejím případě se hra bude soustředit spíš na stealth než na hrubou sílu. Musíte v její kůži infiltrovat tajné nacistické bunkry v Kalifornii a odhalit tajemství Operace San Andreas. Pokud půjde o německou verzi GTA, tipnul bych si, že C.J. v ní hlavní roli hrát nebude.

Wolfenstein II: The New Colossus - DLC

Někdy v průběhu března pak dorazí poslední kousek skládačky, The Amazing Deeds of Captain Wilkins. Komiksově znějící název odpovídá komiksově vypadající postavě pana kapitána. Jde o amerického válečného hrdinu, který sice za ty roky od skončení druhé světové stihl trochu zešedivět, ale zabijácké schopnosti mu určitě zůstaly. Jinak by se přece nevydával navštívit okupovanou Aljašku, kde chce zničit Operaci Černé slunce.

The Freedom Chronicles jsou dostupné ve formě season passu za 25 eur, a kdo si chce o nějaké ty hodiny prodloužit zábavný boj proti nacistickým silám, může zamířit na Steam. Za sebe bych dodal, že se mi Wolfenstein II: The New Colossus velice líbil (viz recenze) a že až bude DLC balíček zkompletovaný, velmi rád se do podrobné Ameriky vrátím.

Tagy: humor akční FPS first person střílečka

Zdroje: Steam,Bethesda blog

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.