zavřít

Díky novému DLC narazíte v Cities: Skylines i na vzducholodě či lanovky

Windows MAC Xbox One Linux

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Hromadná doprava je tepajícím srdcem každého velkého města. Nebo možná spíš krví v jeho žilách. Nebo obojím? Autobusy a řidiči jsou krev, zatímco dispečeři a management samotné srdce? A jak do téhle metafory vlastně zapadají pasažéři? Hmm. Ať je to, jak chce, faktem zůstává, že vyšlo DLC Mass Transit pro vynikající budovatelskou strategii Cities: Skylines, které právě MHD masivně vylepšuje a doplňuje například o vzducholodě a trajekty.

Rozšíření se pochopitelně nevěnuje pouze vodě a vzduchu, ale také staré dobré zemi – na ní nově spočinou jednokolky či tramvaje. Samotné přídavky nových typů transportačních zařízení však nejspíš nebudou tak důležité, jako jejich celková integrace. Díky dopravním uzlům teď budou lidé schopni přestupovat z trajektu přímo na tramvaj, z letadla do autobusu, a tak podobně, což by mělo podstatně usnadnit pohyb z bodu A do bodu B.

Krom toho vás čekají scénáře speciálně vytvořené tak, aby otestovaly vaše strategické a organizační schopnosti při řešení transportačních krizí, a v rámci doprovodného updatu zdarma také spousta drobných vylepšení, jako například schopnost pohotovostních vozidel předjíždět ostatní účastníky provozu. A pokud si připlatíte 4 eura, obdržíte novou rádiovou stanici Rock City s 16 písničkami a novým DJ.

Cities: Skylines - Mass Transit seženete buď v obchodě Paradoxu, nebo na Steamu, a v obou případech vás vyjde na 13 euro. 

Tagy: strategie dlc budovatelska

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.