zavřít

Cyberpunk 2077 odložen, vyjde až po prázdninách

Windows PlayStation 4 Xbox One PS4 Pro Xbox One X PlayStation 5 Xbox Series X

- Datum vydání autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Tak z toho zdánlivě nabitého herního jara nakonec nic moc nebude. Jistě, spousta her svoje původní termíny stále ještě dodrží a nudy se bát nemusíte, ale po mnohých jiných původně oznámených peckách se teď svého vlastního odkladu dočkal i veleočekávaný Cyberpunk 2077. A není to odklad zrovna malý.

Z původního 16. dubna se stává 17. září, tedy nejprve musí všichni fanoušci transhumanismu překousnout nekonečné letní prázdniny u moře, na táboře s kamarády a tak podobně. Odporné. A proč se to děje? Samozřejmě proto, aby nám CD Projekt Red nadělil co nejlepší možný kyberpunkový zážitek.

Hra je prý hotová a hratelná, ale „stále ještě zbývá práce“. Studio se chce během těch několika získaných měsíců věnovat „testování, opravám a leštění“ tak, aby hra byla „perfektní“. Pokud v září taková hra skutečně dorazí, nikdo nad odkladem plakat nebude. Pamatujte, že i Zaklínač 3 byl několikrát odložen… a nakonec z toho nebyla úplná katastrofa.

Tagy: sci-fi RPG kyberpunk

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.