zavřít

Corvo a Emily předvádí kreativní způsoby zabíjení v Dishonored 2

PlayStation 4 Windows PlayStation 3 Xbox 360 Xbox One

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Tým Arkane Studios vydal novou upoutávku Dishonored 2 v níž předvádí, jak kreativní můžete být při likvidaci svých nepřátel. Nápaditost přitom má hrát prim, neboť kombinací speciálních schopností, zbraní a technických vymožeností je bezpočet a navíc oba hrdinové, Corvo i Emily, mají vlastní sety schopností. Na své si tak může přijít prý každý.

Zprvu je třeba připomenout, že Dishonored bere ohled jak na hráče vyhledávající stealth přístup i ty, kteří rádi vpadnou do místnosti a následně sekvencí speciálních schopností a útoků změní dekoraci a i stav přeživších. Video ukazuje letmý náhled na obě tyto filozofie a postupně představuje řadu zajímavě vykonstruovaných "náhodných neštěstí" i zjevných vražd.

Jako první lze vidět v akci řetězení osudu jménem Domino – hráči v kůži Emily zvolí jednu postavu a následně ji použijí jako voodoo panenku. Co se stane jedné, to se stane i těm následujícím. A pokud tak kupříkladu ona vůdčí osobnost vkročí do připravené bariéry a usmaží se, tak smůlu mají zkrátka i ti zbývající.

To stejné navíc platí i pro dvojníka hlavní postavy, takže pokud se rozhodnete vytvořit druhou Emily a tu poté nic netušící svrhnete ze srázu, tak ta s sebou může vzít v rámci schopnosti domina i pár dalších nešťastníků. Do oné vyvolané Emily se navíc můžete i převtělit a přivolané nepřátele tím nalákat a zmást.

Čtyři minuty záběrů toho odhalují celkem dost a vidět tak lze například i mrak krvežíznivého hmyzu, nášlapné miny se šrapnely a chybět samozřejmě nesmí ani Corvovy vylepšené schopnosti. Těm nově vévodí možnost ohýbat čas dle vlastní libosti. Snad nejuspokojivěji ale z videa vyčnívají ony momenty, kdy se jednotlivé schopnosti a prvky výbavy umně zkombinují v jeden svižný a končetiny krájející celek. Dishonored 2 vychází 11. listopadu.

Tagy: stealth akční fantasy steampunk FPS first person

Zdroje: PC Gamer

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.