zavřít

Co dělal John Wick, než o něm natočili filmy? Hex je jejich nezávislým prequelem

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

John Wick Hex je jedním z indie úlovků letošní E3, za kterým stojí nezávislý vývojář Mike Bithell, známý třeba díky Thomas Was Alone. Taktická střílečka z ptačí perspektivy, která ovšem není tahovkou, vám předvede, co tenhle zabiják dělal, než mu zabili pejska a tak dále. Zabíjel taky, samozřejmě!

Jeho dabérem bohužel nebude Keanu Reeves, který má zřejmě plné ruce práce s nadcházejícím Cyberpunkem 2077, selfíčky s Hideo Kodžimou a podobně. Vystačit si budete muset s hvězdičkou herního dabingu, Troyem Bakerem. Ve svých odpovídajících rolích Winstona a Charona se ale hlasově objeví alespoň herci Ian McShane a Lance Reddick.

Bithell Games při tvorbě John Wick Hex úzce spolupracovali s šéfem kaskadérů filmové předlohy, takže se herní John pohybuje jako opravdický (filmový) John. Střeliva je málo a záporáků hodně, takže musíte pečlivě hlídat každý svůj krok, náboje i přebíjení. Taktická složka se odvíjí od pečlivého plánování.

Na Epic Games Store se John Wick Hex objeví 8. října, kde si ho můžete objednat za necelých 20 dolarů. Mike Bithell slíbil, že se později dostane i na konzole, eventuálně také na Steam.

Tagy: strategie akční tahová John Wick

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.