zavřít

Česká zombie akce Dead Effect 2 z mobilů zamířila i na PC

iPad iPhone Android PC MAC

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Recenze druhého Dead Effectu sice příliš nadšeně nevyzněla, rozhodně se ale nejednalo o propadák. Pokud vás na PC první díl této české zombie střílečky zcela minul, rovnou sáhněte po dvojce. Po vydání na zařízeních s Androidem a s iOS se dočkali i majitelé PC a Maců, protože hra koncem února vyšla v early accessu na Steamu.

Hra nabízí jak příběhovou kampaň, tak také i kooperativní multiplayer. Nicméně asi nejdůležitější je rozdíl PC verze oproti mobilní. Očekávejte tak více úrovní pro jednoho hráče i kooperaci, větší spektrum zbraní, které půjde vylepšovat, nové typy nepřátel i speciální bosse. 

Dead Effect 2 na PC nabídne přes 40 zbraní, na 100 předmětů a přes 30 speciálních schopností a kampaň, která vám vydrží cca dvacet hodin. Veškeré budoucí updaty budou samozřejmě zadarmo. Early access potrvá několik měsíců, ale tvůrci z BadFly Interactive chtějí vydat plnou verzi do léta letošního roku. Při vývoji PC verze chtějí hodně spoléhat na komunikaci s fanoušky a implementaci jejich připomínek a nápadů. Video z PC verze zatím není k dispozici a tak se inspirujte alespoň tou mobilní.

Tagy: akční česká hra first person indie hra

Zdroje: tisková zpráva, Steampowered

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.