zavřít

Česká zombie akce Dead Effect 2 z mobilů zamířila i na PC

iPad iPhone Android Windows MAC

- Datum vydání autor: Honza Konfršt Komentáře: 0

Recenze druhého Dead Effectu sice příliš nadšeně nevyzněla, rozhodně se ale nejednalo o propadák. Pokud vás na PC první díl této české zombie střílečky zcela minul, rovnou sáhněte po dvojce. Po vydání na zařízeních s Androidem a s iOS se dočkali i majitelé PC a Maců, protože hra koncem února vyšla v early accessu na Steamu.

Hra nabízí jak příběhovou kampaň, tak také i kooperativní multiplayer. Nicméně asi nejdůležitější je rozdíl PC verze oproti mobilní. Očekávejte tak více úrovní pro jednoho hráče i kooperaci, větší spektrum zbraní, které půjde vylepšovat, nové typy nepřátel i speciální bosse. 

Dead Effect 2 na PC nabídne přes 40 zbraní, na 100 předmětů a přes 30 speciálních schopností a kampaň, která vám vydrží cca dvacet hodin. Veškeré budoucí updaty budou samozřejmě zadarmo. Early access potrvá několik měsíců, ale tvůrci z BadFly Interactive chtějí vydat plnou verzi do léta letošního roku. Při vývoji PC verze chtějí hodně spoléhat na komunikaci s fanoušky a implementaci jejich připomínek a nápadů. Video z PC verze zatím není k dispozici a tak se inspirujte alespoň tou mobilní.

Tagy: akční česká hra first person indie hra

Zdroje: tisková zpráva, Steampowered

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.