zavřít

Adventura TRI připomíná Portal s trojúhelníky a liškou

Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Adam Homola Komentáře: 0

Netradičních puzzle her z pohledu vlastních očí není nikdy dost a experimentátorům mezi námi jistě udělá radost vydání TRI: Of Friendship and Madness. TRI se točí kolem trojúhelníků, liščího boha a hlavně velmi specifického světa Odd Gods. V něm, jak už napoví video, se nepohybujete tradičními způsoby. Jakkoliv je TRI adventura, nejde rozhodně o klasický point and click kousek ve first person kabátku.

TRI vás chytí za pačesy a vytáhne z komfortní zóny velice rychle. Alespoň to slibují vývojáři ze studia Rat King Entertainment, kteří do vašich rukou svěří moc a sílu trojúhelníků. Podobně jako jste se třeba v Portalu přesouvali po prostředí pomocí portálů, máte v TRI možnost vytvářet trojúhelníky. Díky nim si můžete udělat plošinu, pomocí které překonáte propast, nebo naopak cestičku směrem na zeď, strop a ještě dál, bez ohledu na gravitaci.

Vedle trojúhelníků lze ještě například odrážet světlo, a když budete úspěšní, setkáte se s liškou či lišákem. Bude to finální boss, nebo jen váš parťák? Zjistit to můžete hned teď, TRI: Of Friendship and Madness je totiž na Steamu k dostání od včerejška. Jak se hra ovládá a vypadá už pochytíte z videa nebo ze staršího videa ze hry.

Tagy: adventura first person

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.