zavřít

Prodeje ve světě a na Tiscali Gameshopu

- Byznys autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V Americe i Británii počátkem měsíce nejvíce bodovala akce Halo: Combat Evolved, která se...

V Americe i Británii počátkem měsíce nejvíce bodovala akce Halo: Combat Evolved, která se vyhoupla z nuly rovnou na první místa. V obou žebříčcích se navíc objevují i datadisky C&C Generals: Zero Hour, MoH: AA: Breakthrough a svou slušnou pozici si rovněž stále udržuje letecký Flight Simulator 2004: Century Of Flight. RPG Greyhawk: The Temple of Elemental Evil se v USA dokázalo vydrápat na pětku, na ostrovech se jako novinka uchytlo až na 13. pozici. Špatně si nevede ani UFO: Aftermath, v Británii je po dvou týdnech prodeje jedenácté.

Česká republika (Cenega, listopad)
1. Hidden & Dangerous 2
2. Commandos 3: Destination Berlin
3. Max Payne 2
4. Warcraft III
5. Vietcong
6. Call of Duty
7. Mafia
8. Báječné dobrodružství
9. UFO: Aftermath
10. Kelvin a Spidi
Tiscali Gameshop (nejprodávanější hry)
1. UFO: Aftermath
2. UFO: Aftermath - speciální edice
3. Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide
4. Lionheart
5. Baldur's Gate Pack
6. Warcraft 3: The Frozen Throne
7. Warcraft 3

Ze světa se podíváme na domácí výsledky, alespoň na ty, které nám nabízí náš on-line obchod, jelikož Cenega svou aktuální hitparádu za září stále nezveřejnila. Nejvíce expedovaným titulům v období 1.9 - 15.10. na Tiscali Gameshopu a (X)Zone jednoznačně vévodí s několika stovkami kusů UFO: Aftermath, a to buď v klasické verzi nebo ve speciální edici. Zájem máte i o datadisk k NWN a RPG Lionheart.

Co se týče předobjednávek, tak nejvíce jich stále chodí na Neverwinter Nights, protože potřebný počet jejich kopií se nám od distributora stále nedostává (náš internetový obchod je také sponzorem češtiny). Mezi hry, které skutečně teprve vyjdou, ale vy už víte, že je chcete, patří pochopitelně hlavně Half-Life 2, zájem je i o Hidden & Dangerous 2 (věřte, že tohle bude zatraceně dobrá investice) a datadisk Vietcong: Fist Alpha. Na 9. místě, které už tabulka nezobrazuje, si žádáte též Max Payne 2: The Fall of Max Payne, jehož velmi pozitivní recenzi vám přineseme co nevidět.
zdroj: PR, HomeLan, vlastní zpráva

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.